Bez kategorii

Olaplex – czy warto go zastosować u siebie?

olaplex no 3

Tylko odpowiednio zregenerowane włosy bez widocznych ubytków i zniszczeń będą prezentować się zdrowo i korzystnie. Borykając się z problemem takim jak przesuszenie, puszenie się włosów, na których widoczne są uszkodzenia warto pomyśleć o Olaplex No 3. Preparat jest kosmetykiem do samodzielnego zastosowania w domu, co sprawia, że samodzielnie można w kilka chwil poprawić wygląd kosmyków, które uprzednio zostały potraktowane niszczącymi zabiegami fryzjerskimi.

Olaplex nr 3, w jakim celu go stosować?

olaplex no 3 z Cocolity

Olaplex No 3 warto zastosować wtedy, kiedy stan włosów pozostawia wiele do życzenia. W wielu przypadkach, kiedy włosy są znacząco przesuszone, a także borykając się na co dzień z puszeniem i rozdwojeniem końcówek, inne preparaty się nie sprawdzają lub działają tylko na chwilę. Stosując innowacyjny system regeneracji włosów Olaplex można mieć pewność, że kosmyki nie tylko zyskają świeżość, będą nawilżone i wygładzone, ale także ich świetny stan będzie trwał nawet kilka tygodni. Po upływie tego czasu warto powtórnie zastosować preparat, aby znów wypełnić łuski niezbędnym budulcem.

Jak działa Olaplex Nr 3?

Kosmetyk wnika w łuski włosa, a tam, gdzie jest widoczne uszkodzenie, te zostaje natychmiast wypełnione. Włosy więc nie tylko prezentują się świetnie, bo stają się nawilżone, ale także wygładzone. Można liczyć także na właściwości ochronne, bo wypełnione łuski, to także gwarancja, że kosmyki będą zdecydowanie mniej narażone na uszkodzenia. Jest to kosmetyk, który sprawdzi się więc nie tylko do włosów farbowanych, przesuszonych, ale także tych naturalnych, które wymagają ochrony. Wiele osób stosuje Olaplex, kiedy chce naturalnie wyprostować włosy i jest to rzeczywiście bardzo korzystne rozwiązanie. To wypełnione łuski bowiem sprawiają, że włosy stają się cięższe i tym samym proste, nawet przez kilka myć. Zdecydowaną zaletą systemu regeneracji Olaplex jest fakt, że można wykorzystać go w warunkach domowych, bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim, która jest często bardzo kosztowna.