Akcesoria kosmetyczne

Frezarki do paznokci – co to za urządzenia i komu służą?

frezarka do paznokci 65w

Manicure hybrydowy czy żelowy to obecnie coraz bardziej popularna metoda zdobienia paznokci. Manicure wykonany tą metodą jest piękny i przede wszystkim dużo bardziej trwały od tradycyjnych lakierów do paznokci. Można wykonać go w salonie kosmetycznym, ale coraz częściej kobiety wykonują go samodzielnie w domu, tym bardziej że profesjonalne preparaty i urządzenia są dostępne w sklepach, np. frezarka Semilac.

Łatwe i szybkie opracowywanie paznokci

Semilac frezarka ma przede wszystkim wspomóc pracę kosmetyczek, które codzienne wykonują co najmniej kilka manicure’ów hybrydowych czy żelowych. Dzięki tym urządzeniom praca posuwa się dużo efektowniej, ponieważ z ich pomocą możliwe jest znacznie szybsze, a także bardziej precyzyjne opracowywanie paznokci, które zazwyczaj zajmuje dużo czasu. Wymienne końcówki sprawiają, że łatwo można dotrzeć w nawet trudno dostępne miejsca, a płytce nadać dokładnie taki kształt, jaki został zaplanowany.

Co jeszcze może profesjonalna frezarka?

Każde nowe i w pełni profesjonalne urządzenie wyposażone jest w specjalne końcówki, a każda z nich służy nieco innym zabiegom. Zazwyczaj w komplecie z urządzeniem znajdują się co najmniej trzy takie frezy, ale zawsze można dokupić dodatkowe, które jeszcze bardziej usprawnią pracę w salonie kosmetycznym. Frezy mogą przede wszystkim wyrównywać, nadawać kształt, polerować oraz precyzyjnie grawerować płytkę paznokciową. Posłużą także do usunięcia skórek czy odcisków. Najlepiej dobierać je adekwatnie do potrzeb salonu kosmetycznego.

Właściwości frezarki do paznokci 65w

Frezarka do paznokci 65w Semilac jest wydajna i odznacza się cichym trybem pracy pozbawionym drgań. Jej obsługa jest bardzo prosta, a ilość obrotów można regulować zależnie od preferencji albo ręcznie, albo nożnie (należy w tym celu podłączyć pedał). Można ją także dostosować do potrzeb osoby leworęcznej. Aby służyła długo i przede wszystkim wydajnie, warto stosować się do zaleceń producenta. Najczęściej dołączone są do niej co najmniej trzy fezy, ale inną wybraną końcówkę zawsze można dokupić.