Makijaż

Marka Jessup – pędzle i produkty do makijażu

zestaw pędzli Jessup

Marka Jessup znana jest zarówno profesjonalnym, jak i domowym wizażystkom. Zajmuje się ona produkcją akcesoriów do makijażu. Wielbicielkom makijażu świetnie znane są pędzle firmy Jessup, które są wykonane w taki sposób, że cieszą oczy i świetnie się nimi nakłada kosmetyki.

Zestawy do makijażu

Pędzle są wykonane z włosia naturalnego lub syntetycznego i dostępne są głównie w zestawach. W zestawach są różne przekroje, które są przeznaczone do  makijażu twarzy, konturowania twarzy, a także do nakładania cieni.

Produkty Jessup słyną z perfekcyjnego wykonania. Zestawy są dostępne w przystępnych cenach. Pędzelki są tak wykonane, że przy odpowiednim ich traktowaniu, posłużą miłośniczkom makijażu przez wiele lat. Niektóre zestawy są sprzedawane razem ze szkatułką na nie, również pięknie wykonaną i posiadającą lusterko.

Inne produkty Jessup

Jessup pędzle to tylko jeden z produktów, stworzonych przez tę markę. Firma posiada w swojej ofercie gąbki do makijażu, szkatułki na pędzle, kosmetyczki, czyściki do pędzli, a także pędzelki pojedyncze, nie w zestawach.

Marka Jessup stworzyła linię Rose Gold. Użyte włosie jest syntetyczne, bardzo miękkie i perfekcyjnie rozciera kosmetyki na skórze. Pędzelki są bardzo estetycznie wykonane, posiadają eleganckie skówki w kolorze różowego złota i drewniane trzonki.

Jeśli lubimy kolorowe akcesoria do makijażu, to zwrócimy uwagę na zestaw pędzli Living Coral Brush Set. Pędzelki posiadają włosie i trzonki w kolorze koralowym. Do stworzenia ich zainspirowały koralowce z morza koralowego.