Kosmetyki

Hybrydy – nowe oblicze manicure

hybrydowe paznokcie

Lakiery hybrydowe mimo, iż od wielu lat są na rynku to jednak cały czas mile zaskakują klientki. Wybór ich jest tak duży i różnorodny, że panie gdyby tylko chciały to za każdym razem mogą cieszyć się zupełnie innymi wzorami na paznokciach. Dlaczego panie tak kochają hybrydy? Jakie lakiery hybrydowe są obecnie najmodniejsze?

Paznokcie hybrydowe – co trzeba o nich wiedzieć?

Hybrydy doskonale sprawdzają się na dłoniach, jak i stopach. Można je wykonać zarówno w zaciszu domowych, jak i w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Producenci lakierów hybrydowych stworzyli całą gamę różnorodnych lakierów, które dają naprawdę niesamowity efekt. Co ważne, hybrydy na paznokciach utrzymują się nawet do 4 tygodni. Panie, tak naprawdę mogą być spokojne o swój manicure, gdyż a tego typu lakierach nie pojawiają się żadne zarysowania ani odpryśnięcia. Panie doceniają także fakt, iż na rynku pojawiło się sporo producentów takich lakierów, co sprawia, że ceny ich coraz bardziej przystępniejsze – można je kupić już od około 20 zł do nawet 50 zł.

Jakie lakiery hybrydowe są obecnie najmodniejsze?

Aktualnie, panie najczęściej wybierają delikatne, subtelne kolory, które idealnie pasują zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Alternatywą dla wszelkich pudrowych, lekkich odcieni są mocne, intensywne barwy, które również bardzo podobają się paniom i to w każdym wieku. W kosmetyczkach pań można więc znaleźć kolory takie jak: róże, beże, delikatne szarości, jaki i piękne czerwienie, fiolety, brązy oraz zielenie.