Kosmetyki

Jak pozbyć się rozstępów?

jak pozbyć się rozstępów?

Rozstępy to jedna z największych zmor każdej kobiety. Niestety choć większość pań stara się jak może by ich uniknąć, to prawda jest taka, że rozstępy są niemal nieuniknione. Na szczęście jest sposób, by temu zaradzić.

Jak powstają rozstępy?

Rozstępy powstają na skutek szybkiego rozciągania się skóry. Powodem rozstępów może być między innymi szybkie tycie a także celowe budowanie masy mięśniowej. Czasem zdarza się, że rozstępy pojawiają się już w okresie młodzieńczym, kiedy to ciało dziecka zaczyna dojrzewać oraz zmieniać się w ciało dorosłego człowieka. Jednak najczęściej spotykanym powodem rozstępów jest oczywiście ciąża. Mówi się, że nie da się przejść przez ciążę i uniknąć rozstępów, jednak czy to aby na pewno prawda?

Jak pozbyć się rozstępów?

Pozbycie się rozstępów nie jest wcale łatwą sprawą, jednak warto zaznaczyć, że nie jest to wcale niemożliwe. Jednym z najlepszych sposobów na załączenie rozstępów jest stosowanie olejku Bio Oil. Kosmetyki na rozstępy Bio Oil zawierają w sobie mieszanki różnych olejów, które sprawiają, że skóra wraca do swojej pierwotnej formy. Regularne stosowanie olejku przynosi widoczne rezultaty już po kilku tygodniowych. Aby zobaczyć efekty możliwie jak najszybciej, należy pamiętać o tym, że to regularność odgrywa kluczową rolę. Wszystkie kosmetyki na rozstępy i blizny powinny być stosowane regularnie oraz zgodnie z zaleceniami producenta (dla lepszego efektu można wykonywać delikatny masaż olejkiem).