Bez kategorii

Pomadki za grosze, które pokochały wszystkie kobiety

Tanie produkty do pielęgnacji czy z kolorówki, od zawsze będą kojarzyć się z niższa półką, z kiepskim działaniem, marnymi efektami. W rzeczywistości jednak w niskiej półce cenowej znajdziemy wiele produktów, które sprawdzają się lepiej niż ich koledzy z wyższej półki. Idealnym przykładem takiego produktu jest pomadka z Golden Rose Velvet Matte.

Kolorowy zawrót głowy
Cena tej pomadki wynosi całe 10,90. Cena jest na tyle kusząca, że warto spróbować tych pomadek, a być może zakochacie się w nich, jak ja. Oczywiście cena jest również minusem, bo ciągle mam ochotę kupować ich więcej i więcej, i więcej! Pomadki same w sobie sa bardzo kremowe, z łatwością aplikuje się je na usta. Nie wysuszają i nie podkreślają jakoś wybitnie suchych skórek. Każda z nas z pewnością znajdzie tam coś dla siebie. Odcieni jest aż 39 odcieni!

Nude, czy klasyczna czerwień?
Nawet jeśli nigdy nie nosiłaś czerwonych pomadek na ustach, to za taką cenę warto spróbować. Pomadki Golden Rose Velvet Matte. to kultowy kosmetyk, który powinien sie znaleźć w kazdej kosmetyczce! Trwałe, matowe, tanie, łatwe w aplikacji. Czego chcieć więcej?