Bez kategorii

Mój makijaż dzienny

Na co dzień staram się nie malować jakoś wybitnie mocno. Dbam o to, aby wyglądać ładnie i starannie, jednak nie lubię w ciągu dnia wykonywać miliona poprawek, aby makijaż zawsze wyglądał perfekcyjnie. Mówiąc inaczej- lubię delikatny makijaż na co dzień, ponieważ w pracy nie jest istotne dla mnie to, jak wyglądam. Oczywiście na większe wyjście, randkę czy spotkanie z przyjaciółmi zawsze noszę pełny makijaż, który sprawi, że czuję się po prostu pięknie.

 

Mejkap codzienny

Wracając do głównego tematu tego posta, czyli mojego makijażu dziennego. Na co dzień podkładem , po który sięgam najczęściej jest Astor Skin Match. Zapewnia mi bardzo lekkie krycie, ale zakryje wszelkie niedoskonałości skórne, na czym mi zależy. Do tego używam korektora pod oczy, aby zakryć sińce. I oczywiście pudruję całą twarz, aby się nie błyszczeć.

 

Makijaż oczu i ust

Makijaż oczu ogranicza się jedynie do lekkiej roztartej kreski i tuszu do rzęs. A usta maluję jasną pomadką, bądź pomadką ochronną, aby nie wykonywać poprawek w ciągu dnia. Jak widzicie, można stwierdzić, że jestem rano bardzo leniwa i ograniczam swój makijaż do minimum. Czuję się wtedy świeżo, lekko i przyjemnie.