Bez kategorii

Stylowa szarość na paznokciach

Są takie lakiery,  bez których nie wyobrażam sobie okresu jesieni, czy zimy. Na pewno jest to lakier biały oraz czarny, które zawsze będą dla mnie bazą w stylizacji manicure. Jednak jest jeszcze parę lakierów, które od zawsze są moim must have na paznokciach w chłodne pory roku. Takimi lakierami są lakiery w odcieniach bordowych, burgundowych, zieleniach i szarościach. I właśnie na tych ostatnich się dzisiaj zatrzymamy, albowiem odkryłam cudownej urody i w przepięknym odcieniu lakier hybrydowy.

Specyfikacja

Semilac Grey, bo o nim tutaj mowa, to popielaty, gołębi odcień szarości. Idealnie komponuje się z pudrowym różem, bielą, burgundem. Lakier, jak każdy od Semilaca na paznokciach utrzymuje się nieco ponad 3 tygodnie. Na paznokciach przepięknie się błyszczy, a do pełnego krycia wystarczają jedynie dwie warstwy.

Zdobienia

Lakier Grey wygląda idealnie w stylizacji sweterkowej. Ma jasny odcień, więc wzór swetra cudownie widać na płytce paznokcia. Warto spróbować wykonać sobie takie zdobienie samemu w domu. Przy odrobinie wprawy nie powinien sprawiać on większych problemów. Lakier warto zestawić z pudrowym różem- na pewno nie będziecie żałować.