Makijaż

Długie i mocne rzęsy? Odżywka Realash!

odżywka do rzęs Realash

Długie, gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. W tym celu często stosują one odżywki do rzęs, których producenci obiecują bardzo zadowalające efekty. Niestety, bardzo często jest tak, że wbrew obietnicom efekt nie jest wyjątkowo oszałamiający bądź odżywki nie może stosować osoba, która na co dzień nosi szkła kontaktowe.

Inaczej jest w przypadku odżywki do rzęs Realash. Choć tutaj również producent pierwsze efekty obiecuje zaobserwować po miesiącu stosowania,  wiele kobiet, które zdecydowało się na tę odżywkę podkreśla, że pozytywne zmiany widać już sporo wcześniej.

Warto podkreślić, że odżywka Realash ma bardzo pozytywny wpływ nie tylko na długość oraz gęstość rzęs, ale również na ich kolor. Regularne stosowanie tej odżywki do rzęs sprawia, że stają się one zdecydowanie ciemniejsze i bardziej wygodne.

Pełnowymiarowa odżywka Realash ma 3 ml i wystarcza na 2-3 miesiące regularnego stosowania. Co oznacza regularne stosowanie? Odżywka powinna być nakładana każdego wieczoru po demakijażu oczu. Mimo że cena odżywki jest dość wysoka – około 170 złotych – to zdecydowanie warto wziąć ją pod uwagę, jeżeli komuś zależy na fajnym efekcie długich, zadbanych rzęs. Odżywkę można zakupić również przez Internet.

1 Comment

  1. Odkąd używam tej odżywki, nie mam już problemów z rzęsami! 😀 Na pierwsze efekty nie musiałam czekać całego miesiąca- zmiany zauważalne było już po 3 tygodniach. Jeśli ktoś chciałby się na nią zdecydować, to polecam ten sklep: https://www.gobli.pl/realash-c4204

Comments are closed.